Loading

Regulamin i RODO

Klient jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem.

Regulamin
 1. Rezerwacji terminu można dokonać osobiście, telefonicznie lub internetowo.
 2. Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest uiszczenie zadatku w wysokości 100 -200zł (wliczonego w cenę tatuażu) którego można dokonać osobiście lub poprzez przelew bankowy. Wpłata zadatku wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
 3. Wpłaty zadatku należy dokonać w ciągu 2 tygodni od rezerwacji terminu.
 4. W przypadku konieczności zmiany terminu należy poinformować studio nie krócej niż 4 dni przed terminem sesji. Jeśli klient poinformuje studio o zmianie terminu krócej niż 4 dni przed sesją, nie może ubiegać się o zwrot zadatku.
 5. W przypadku rezygnacji z tatuażu klient jest zobowiązany poinformować studio do 14 dni przed sesją. W innym przypadku zadatek nie ulega zwrotowi.
 6. W natantattoo nie kopiujemy tatuaży.
 7. Jeśli klient chce wykonać tatuaż, który jest niemalże plagiatem, tatuator ma prawo odmówić wykonania takiego wzoru, w tym przypadku zadatek jest bezzwrotny jeśli sytuacja ma miejsce do 3 dni przed sesją.
 8. W przypadku opieszałości ze strony klienta w sprawie wyjaśnienia wizji odnośnie projektu (brak chęci przekazania wskazówek-opisania wzoru lub podesłania przykładów ) przedpłata nie ulega zwrotowi
 9. W natantattoo obowiązuje bezwzględny zakaz dotykania przedmiotów służących do wykonywania tatuażu oraz materiałów pomocniczych. Nie przestrzeganie zaleceń grozi trwałą utratą zdrowia.
 10. Wykonujemy zabiegi osobom pełnoletnim, a osoby powyżej 16 roku życia zobowiązane są pojawić się w studio osobiście z prawnym opiekunem i który musi podpisać zgodę na tatuaż.
 11. Nie wykonujemy tatuaży na osobach pod wpływem alkoholu czy narkotyków.
 12. Nie ponosimy odpowiedzialności za zachowanie się tuszy na skórze i ewentualnych zmian skórnych nawet po kilku latach.
 13. Tatuator zastrzega sobie prawo do przerwania wykonywania tatuażu w przypadku stwierdzenia pogorszenia się samopoczucia klienta lub wystąpienia zmian w strukturze skóry.
 14. Klient zobowiązany jest do przestrzegania zasad pielęgnacji tatuażu, o których jest poinformowany w studio.
 15. Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wykonywanych zdjęć, projektów i tatuaży.
 16. W natantattoo obowiązuje zakaz przyprowadzania dzieci i zwierząt, oraz uprasza się o nie przyprowadzanie więcej niż jednej osoby towarzyszącej podczas tatuażu.
 17. Tatuator może odmówić wykonania tatuażu bez podania przyczyny.
 18. Proces wykonania tatuażu jest zabiegiem nieodwracalnym. Przed przystąpieniem do zabiegu prosimy o rozwagę.